You Are Here: Home » Sektörden » Şirketler » Danfoss Türkiye seminerleri devam ediyor

Danfoss Türkiye seminerleri devam ediyor

Danfoss Türkiye seminerleri devam ediyor

Termostatik Radyatör Vanası ve ısıtma – soğutma alanında birçok ürünün mucidi olan Danfoss, Türkiye’deki yapılanması Danfoss Türkiye ile verdiği eğitimlerle sektörü geliştirmeye devam ediyor. Isıtma – soğutma ve sürücüler sektörünün önde gelen şirketlerinin yöneticileri ile sektör profesyonelleri ve mühendislik öğrencilerinden bugüne kadar 10 bin kişiye eğitim veren Danfoss Türkiye, Mayıs ve Haziran aylarında da Makine Mühendisleri Odası (MMO) ile işbirliği çerçevesinde çeşitli illerde eğitimlerini sürdürecek. Bolu, Sakarya, Kocaeli ve Düzce illerinde MMO işbirliği ile “Döşemeden Isıtma” ve “Mekanik Tesisatlarda Balanslama” konulu eğitimler verecek.

Tecrübelerini sektöre aktarıyor

İstanbul ve İzmir’de özellikle soğutma alanına yönelik seminerlerini sürdüren Danfoss Türkiye, spesifik ürünler ve teknoloji konularında eğitimler verirken, enerjinin yoğun tüketildiği iş kollarına özel programlar da düzenliyor. Danfoss Akademi ile de Marmara Bölgesi’ndeki bayilerine ürün ve sistem çözümleri hakkında eğitim veren Danfoss Türkiye, geçtiğimiz günlerde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen “Isıtma Sistemlerinde Yeni Teknoloji ve Çözümler” konulu seminerde, Danfoss Termostatik Radyatör Vanası ve Oda Termostatı hakkında katılımcıları bilgilendirmişti. Danfoss Türkiye son olarak yeni ürünü NOVOCON hakkında HVAC sektör profesyonellerine yönelik de bir seminer gerçekleştirdi.

Danfoss_SATSO_Seminer2

 

Mühendislik konusundaki köklü tecrübelerinin yanı sıra yeni geliştirdiği teknolojileriyle dünya çapında saygın ve güvenilir bir kuruluş olan Danfoss, Türkiye’de faaliyete başladığı 2013 yılından bu yana sürdürdüğü eğitimlere önümüzdeki dönemlerde de devam edecek.

 

Leave a Comment

© 2011 elektrikmedya.com

Scroll to top